EMEKLİLERİMİZİ UĞURLADIK…

EMEKLİLERİMİZİ UĞURLADIK…
1 Mart 2015 tarihinde eklendi, 1.965 kez okundu.
Reklam

Erdemir’den emekli olarak ayrılan arkadaşlarımız için “Emekli Geceleri” düzenlendi.

26 Şubat tarihinde, Erdemir Yönder Site Kulüp’te, Sinter Bakım çalışanlarımızdan Seyfi Karaca, Sezai Özdemir, Temel Duman ve Sinter İşletme çalışanımız Şefik Ceylan için hazırlanan geceye Türk metal Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş da katıldı.

Başkanımız Odabaş, burada yaptığı konuşmada, “Emeklerini ve alın terlerini madene katarak, bir cevher olan çok değerli arkadaşlarımıza bundan sonraki yaşantılarında sağlık,mutluluk ve huzur temenni ediyor,emeklilik hayatlarının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Elektrik Atölyesi’nden emekli arkadaşlarımız Murat Turan, Hüseyin Güneri ve Murat Kavaklı için ise 27 Şubat’ta Büyük Anadolu Ereğli Otel’de veda gecesi düzenlendi.

Bu arada otelin bir diğer salonunda ise Üretim Planlama çalışanı arkadaşımız Cihan Adıyaman’ın emekliliği kutlandı.

İki emekli gecelerine katılan Türk Metal Şube Sekreterimiz Metin Ercan, arkadaşımız Adıyaman’ın başarılı bir iş yaşamı geçirdiğini belirterek, bundan sonraki yaşamında başarı dileğinde bulundu.

Bu arada, geceye katılan işçi arkadaşımız Serkan Uçar’a da sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Emekli arkadaşlarımıza çalışma başarılarından dolayı plaket verilen etkinliklere, Türk Metal Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, Şube Eğitim Sekreterimiz Mehmet Karakaya, Metal-Koop Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir, İş Yerleri Baş Temsilcisi Yakup Yılmaz, ile emekli arkadaşlarımızın çalıştığı ünitelerin iş yeri temsilcileri Altan Kalfa, Birol Onay ve çalışanlar katıldı.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git