AKP’Lİ ADAYLAR ZİYARETİMİZE GELDİ

AKP’Lİ ADAYLAR ZİYARETİMİZE GELDİ
22 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.030 kez okundu.
Reklam

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayları, 20 Nisan 2015’de Türk Metal Sendikası Şubemizi ziyaret etti.

Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ve şube yöneticileri tarafından karşılanan adaylar, yaptıkları konuşmalarda Karadeniz Ereğli denildiğinde, en önemli sivil toplum kuruluşu Türk Metal’in akla geldiğine vurgu yaptılar.

Türk Metal Şube Başkanımız Odabaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, işçi kesimin ve sendika olarak geçmişte sıkıntılı günler yaşadıklarını hatırlattı.

Kendilerine yardımcı olacak vekillere ihtiyaç duyduklarını dile getiren Odabaş, şunları söyledi:
“Biz artık, Ereğli ve Erdemir’de, yanımızda yol arkadaşı olacak, bizi sahiplenecek kişiler arıyoruz. İyi günümüzde yanımızda olacak insana ihtiyacımız yok. Bu teşkilatın bayrağını, ben ve üyelerimiz belirli bir noktaya getirdik. Bunda en büyük emek, genel başkanımızın bize verdiği destektir. Ama dara düştüğünde, elimizden tutacak dostlara ihtiyacımız var. Meclis’e gittiğinizde, bizi ne kadar sahipleneceğinizi, yarın kapınıza geldiğimizde selamımızı ne kadar alacağınıza bakacağız. İnşallah, bölgemiz için hep beraber güzel şeylerin altına imza atacak şekilde oluruz. Bu bölgenin menfaati için yapılması gerekenleri hep beraber yapacağız. Daha önceki istişarelerimiz her zaman iyi olmuştur. İnşallah bundan sonrada, bu bölge için el birliği ile bir şeyler yaparız. Daha önce hizmet etmiş Ercan (Candan) Bey’e de teşekkür ederim.”

Aynı zamanda aday Milletvekili Özcan Ulupınar, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, milletvekili adayları Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Emine Çift ile partililerin hazır bulunduğu ziyarette, karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git