EL NAKIŞI ESERLERİ SENGİLENDİ

EL NAKIŞI ESERLERİ SENGİLENDİ
27 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.037 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi uhdesinde kurulu, Erdemirli Çalışan Kadınlar ve İşçi Eşleri Komisyonu tarafından, 27 Mayıs 2015 tarihinde el işi sergisi açılışı gerçekleştirildi.

Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak ve genel merkez yöneticilerimizin de destekleriyle komisyon üyesi kadınlar, katıldıkları El İşi Nakış Kursu’nu tamamladılar.

Komisyon üyelerinin kurs süresince ve ardından yaptıkları el işi eserler Büyük Anadolu Ereğli Otel tesislerinde, komisyona ait lokalde sergilendi.

Açılışını Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, eşi Sevim Uysal, Türk Metal Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ile eşi Komisyon Başkanımız Saniye Odabaş’ın yaptığı sergiyi, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Türk Metal Şube yöneticilerimiz ile komisyon üyesi Erdemir işçi eşleri gezdi.

Belediye Başkanı Uysal, sergide yer alan eserleri çok beğendiğini, kadının elinden çıkan her işin aynı güzellikte olduğunu belirterek, kursiyerleri ve serginin açılmasını organize eden Komisyonumuzu kutladı.
Başkanımız Odabaş, kadın kursiyerlerin el emeklerinin bir birinden güzel olduğunu savunarak, “Her biri birbirinden güzel ve değerli el emeklerini ortaya çıkaran tüm kursiyerleri tebrik ediyor, aileleriyle birlikte mutlu ve huzurlu yarınlar diliyorum” dedi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git