EMEKLİLERİMİZE AYRI AYRI GECE…

EMEKLİLERİMİZE AYRI AYRI GECE…
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.824 kez okundu.
Reklam

Erdemir’den emekli arkadaşlarımız için, mesai arkadaşları 18 Mayıs 2015 tarihinde veda gecesi düzenledi. 1. Soğuk Haddehane İkmal Tetisleri’nden emekli Dursun Tiryaki, Murat Siroğlu, Mustafa Onay, Abdurrahman Tekin, Vural Türk, Tayfun Soydaş, Zeki Demircan, Orhan Nazik, Orhan Çiçekçi, Recep Akkurt, Zeki Pamukçu, Nevzat Efe ile Davut Cerrah için Erdemir Mühendisler Derneği’nde düzenlenen gecede konuşan Türk Metal Şube Sekreteri Metin Ercan, emekliye ayrılan arkadaşlarımızın, çalışma yaşamları boyunca çok iyi performans gösterdiklerine şahit olduğunu belirterek, “yıllarını vererek alın terlerini akıttıkları Erdemir’den emekli olan arkadaşlarımıza, bundan sonraki yaşamlarında sağlıklı ve huzurlu yaşam geçirmelerini diliyorum” dedi.

Geceye Şube Teşkilatlanma Sekreteri Soner Uslubaş, Şube Eğitim sekreteri Mehmet Karakaya ile İş Yeri Temsilcisi Altan Kalfa ve Erdemir Formenler Derneği Başkanı Abdurrahman Tünel, İkmal Tesisleri Baş Mühendisi Mustafa Ayrı, mühendis ve formenler katıldı.

Bu arada, aynı gün ve saatlerde bir başka emekli gecesi ise Erdemir Teknikerler Derneği’nde yapıldı.

Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü Hadde Atelyeleri’nden emekli olan Mehmet Günaydın için düzenlenen geceye de Türk Metal Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina katıldı.

Eskibina da, emekliye ayrılan arkadaşımıza ileriki yaşamında başarı, huzur ve sağlık dileğinde bulundu. Buradki geceye İş Yeri Temsilcisi Çetin Altay ile mesai arkadaşları katıldı.

Düzenlenen gecelerde emekli arkadaşlarımıza, arkadaşları tarafından hazırlanan teşekkür plaketlerinin takdim edilmesinin ardından çalan müzikler eşliğinde eğlenildi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git