ODABAŞ, DEMİRCİ’Yİ ZİYARET ETTİ

ODABAŞ, DEMİRCİ’Yİ ZİYARET ETTİ
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.923 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci’yi 21 Mayıs 2015’de ziyaret etti.

Odabaş, ziyarette yaptığı konuşmada, Başkan Demirci ile çeşitli etkinliklerde bir araya geldiklerini hatırlatarak, şöyle dedi:

“Ama kendisine yeni görevinde tebrik etme ziyaretimizi gerçekleştirememiştik. Bugün Şube Yönetim Kurulumuz ile birlikte o ziyaretimizi yapıyoruz. Türk Metal ve GMİS kardeş birer sendikadır. Geçmişte pek çok eylemde ortak hareketimiz ile başarılara ulaştık. Geçtiğimiz 1 Mayıs Emekçi Bayramı’nda yine aynı dayanışmanın en güzel örneğini sergiledik.”

Demirci de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın başkana ziyareti için teşekkür ediyoruz. Kendisinin de dediği gibi biz birer kardeş sendikayız. Sorunlarımızın çözümü için geçmişte olduğu gibi bundan böyle dayanışmamız daha da artarak devam edecektir. Ben kendisine özellikle 1 Mayıs Emek Bayramında gerçekleştirdikleri etkin katılım için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette. Türk Metal Şube Sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlandırma Sekreteri Soner Uslubaş, Şube Eğitim Sekreteri Mehmet Karakaya da hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git