ÇAKAN ZİYARETİMİZE GELDİ

ÇAKAN ZİYARETİMİZE GELDİ
26 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.439 kez okundu.
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili Sayın Zeki Çakan, 26 Haziran 2015’de Türk Metal Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a ‘teşekkür ziyaretinde’ bulundu.

Çakan, ziyarette yaptığı konuşmada, Başkanımız Odabaş’ı yakından tanıdığını tekrarlayıp, Türk Metal’in sendikal mücadelede işçinin haklarını alabilmek için büyük mücadele ettiğini belirterek,

“sayın başkanı çok iyi tanıyorum. Türk sendikal hayatında, iltifat olsun diye söylemiyorum sendikacılığın ruhunda, işçisinin alın terinin hakkını alabilme mücadelesini sürdürüyor. O mücadelesini de katkıda bulunmak, bizim asli görevimizdir. Daha önce de ziyaret ettiğim sendikamızda bu kez milletvekili mesuliyetimi hissederek geldim” dedi.

“ODABAŞ: ARADIĞIMIZDA BULMAK İSTERİZ”

Başkanımız Odabaş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şunları söyledi:

“Sizi burada görmekten dolayı mutlu olduk. Bundan sonra ki süreçte de; ilçemizin, bölgemizin ve Zonguldak’ımızın olsun yapılacak işlerde inşallah fikir alışverişinde oluruz. Tek derdimiz, birbirimizle olan iletişimimizi koparmamaktır. İhtiyacımız olduğunda, aradığımızda birilerini bulmak, onlardan nasihat almak isteriz. Bundan sonraki süreçte, böyle bir ağabeylik yapacağınıza olan inancımız tamdır.”
Ziyarette Şube yöneticilerimiz ile MHP’li bazı yöneticiler de hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git