İFTARLARDA DA BİR ARADAYIZ

İFTARLARDA DA BİR ARADAYIZ
27 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.141 kez okundu.
Reklam

Erdemir ve Türk Metal Sendikası organizasyonu ile Erdemir işçilerine iftar yemekleri düzenleniyor.

23 Haziran’da, Büyük Anadolu Ereğli Otel’in Erdemir Salonu’nda Atelyeler Bakım Direktörlüğü çalışanlarına verilen iftara, Türk Metal Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Atelyeler Bakım Ünitesi Direktörü Aydın Duman, Sendika şube yöneticilerimiz ile ünite yöneticileri katıldı.

25 Haziran’da da Çelik Üretim Direktörlüğü çalışanı arkadaşlarımıza aynı yerde iftar verildi. Buradaki iftara da Başkanımız Odabaş, Çelik Üretim Direktörü Ural Dursun ve yöneticiler katıldı.

26 Haziran Cuma günü ise önceden Erdemir Koruma Güvenlik Müdürlüğü’nde çalışan, daha sonra ise Erdemir’deki çeşitli ünitelere transfer olan üyelerimiz iftarda buluştu.

Arkadaşlarımız, birlik ve beraberliklerini sürdürdükleri iftar yemeğine, Şube Başkanımız Odabaş ile şube yöneticilerimizi de davet ettiler.

Başkanımız Odabaş, iftarın ardına yaptığı konuşmada, arkadaşlarımızın farklı iş yerlerinde olmalarına rağmen birlikteliklerini sürdürmesinden memnunluk duyduğunu belirterek, “Sergilediğiniz birlik ve beraberliğiniz örnek teşkil ediyor. Türk Metal ve şahsım olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bu tür etkinlikleri devam ettirmenizi diliyorum” dedi.

Erdemir ile sendikamızın Erdemir çalışanlarına yönelik ortaklaşa düzenlediği iftarlar, Ramazan ayı boyunca devam edecek.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git