BAYRAMLAŞMAYA DEVAM EDİLDİ

BAYRAMLAŞMAYA DEVAM EDİLDİ
16 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.770 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası Şube İcra Kurulu’nun Erdemir’deki iş yerlerine bayram ziyaretleri bugün de (16 Temmuz 2015) sürdü.

Sabah saatlerinde başlayan ve Demir Üretim Direktörlüğü, Nakliyat Müdürlüğü, Soğuk Haddehaneler Direktörlüğü ve bağlı birimlere gerçekleştirilen ziyaretlerde, işçi arkadaşlarımızla görüşülerek Ramazan Bayramları kutlandı.

BAŞKANIMIZIN KUTLAMA MESAJI

Diğer yandan, Türk Metal Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, yayınladığı bayram mesajında, şunları kaydetti:

“Hepimizi ortak manevi bir ruhla kaynaştıran ve eşsiz iklimiyle hepimizde derin bir heyecan uyandıran ramazan ayının sonuna gelmiş bulunuyoruz.
Bununla birlikte bizleri yakınlaştırıp birleştiren, dostluk ve kardeşlik bağlarımızı pekiştirip, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendiren Ramazan bayramını da idrak etmenin sevinç ve coşkusunu yaşıyoruz.
Fabrika sahasında bir çok arkadaşımızla işlerinin başında bir araya gelerek bayramlarını kutladık. Vardiyası denk gelemeyen, bayram tatiline daha önceden başlamış olan arkadaşlarımızın da bayramlarını kutluyor, hep birlikte nice sağlık ve huzur içerisinde geçireceğimiz bayramlar temenni ederek, bayram tatili sebebiyle şehir dışına çıkacak olan arkadaşlarımızdan trafik kurallarına azami ölçüde uymalarını rica ediyorum. Hepinize hayırlı bayramlar…”

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git