BAŞKANIMIZA BAŞARI DİLEDİ

BAŞKANIMIZA BAŞARI DİLEDİ
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.475 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan’ı, MHP Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan ziyaret etti.

Çakan, 1 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirdiği ziyarette, Başkanımıza görevinde başarı dileğinde bulunurken, daha iyi makamlar temennisinde bulundu.

Koltukların gelip, geçici olduğunu savunan Çakan, “ama geçmişteki şube başkanımız “Türk Metal Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Odabaş) gibi bu koltukla belirli konularla ilgili olarak görevler yerine getirilir ve alınan yetkiden fazla kişi kendisini sorumlu tutarsa, o koltuktan bir şey beklemek değil de o koltuğa çok şey vermeye çalışırsa, insanın önü açılır. Geçmişte hep, insanın belirli zamanlarda da, sıçrama noktası olur diye düşündüm. Bunu gördüm ve yaşadım. Aynı şekilde, başkanımıza da gelecekte daha iyi görevler dileğiyle; özellikle Erdemir’de çalışan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

ERCAN: EREĞLİ VE ZONGULDAK İÇİN…

Başkanımız Metin Ercan da, Sayın Odabaş’ın Genel Başkan Yardımcısı seçilmesinin ardından şube başkanlığı görevine atandığını hatırlatarak, “Öncelikle, kendim ve teşkilatımda göre alan arkadaşlarım adına, ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte, gelişmeler olursa, Ereğli ve Zonguldak’ımızın menfaati için her platformda beraber olmaya çalışırız” diye konuştu.

Ercan ile Çakan’ın çeşitli konular üzerinde sohbet ettiği ziyarete, MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan, Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, Gülüç Belde Başkanı Atilla Tarık Zemiz, Türk Metal Şube Sekreteri Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlandırma Sekreteri Soner Uslubaş hazır bulundu.

 

 

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git