BAŞKANIMIZDAN PROTOKOL ZİYARETLERİ

BAŞKANIMIZDAN PROTOKOL ZİYARETLERİ
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.504 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Odabaş, 5 Ağustos 2015 tarihinde bazı protokol ziyaretlerinde bulundu.

Odabaş, beraberinde Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan ve bazı icra kurulu üyeleriyle Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Alaplı Belediye Başkan Vekili Abdurrahman Çevik’i ziyaret etti.

Odabaş, göreve başlamasında dolayı ‘hayırlı olsun’ ve görevinde başarı dileğinde bulunduğu Kaymakam Madenoğlu’na, şubemizde gerçekleştirilen görev değişikliklerini de aktardı.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a ziyaretinde, bugüne kadar Ereğli çıkarları için birlikte hareket ettiklerini belirten Odabaş, bundan sonra da Ankara’dan, Ereğli’de yapılması gerekenler için birlikte yürümeye hazır olduğunu söyledi.

Uysal da, işçi hakları için verilen mücadeleden ötürü Odabaş’ı tebrik ederek, “sayın başkan bu süreçten sonra her ne kadar Ankara’da olacaksa da,  gözü ve kulağı her zaman Ereğli ve Erdemir’de olacaktır. Kendisine bugüne kadar Erdemir işçisi ve Ereğli için her platformda ortaya koyduğu mücadeleden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Gülüç Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Odabaş, bunların veda ziyareti olmadığını, ilerleyen dönemlerde de sık sık Ereğli’ye gelerek bir arada olacaklarını söyledi.

Tekin ise Odabaş’ın, Şube Başkanlığı görevinde, hem Erdemir işçisinin, hem de bölge işçi sınıfının haklarının korunması ve geliştirilmesine, bunun yanında bölgenin gelişimi ve kalkınmasına önemli katkılarda bulunduğunu savunarak, şöyle dedi:

“Kendisini bu başarılı çalışmalarından dolayı bir kez daha tebrik ve teşekkür ediyorum. Kendisinin bu çalışmalarının karşılığında Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcılığına seçilmesi, Ereğli, Alaplı ve bölgemiz adına hepimizi mutlu etmiştir. Şimdiden, yeni görevinin kendisine ve ülkemiz işçi sınıfına hayırlı olmasını diliyorum. Yeni görevini de en iyi şekilde yerine getireceğinden ve daha üst görevlere seçileceğinden kuşkumuz yoktur.”

Gülüç Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş’ın izinde olması nedeniyle Başkan Vekili Abdurrahman Çevik’i de ziyaret eden Odabaş’ın ziyaretlerinde Türk Metal Şube Sekreteri Yakup Yılmaz, Mali Sekreteri Hakan Eskibina ve Şube Eğitim Sekreteri Mehmet Karakaya da hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git