BELEDİYE BAŞKANINDAN ZİYARET

BELEDİYE BAŞKANINDAN ZİYARET
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.498 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Metin Ercan’ı, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  10 Ağustos 2015 tarihinde ziyaret etti.

Sendika yöneticilerimiz ile iş yerleri temsilcilerimizin sendika binası girişinde karşıladığı Uysal, Başkanımız Ercan’a görevinde başarı dileğinde bulundu.

Uysal, Türk Metal Sendikası’nın, ilçedeki örgütlü sivil toplum kurulu olduğunu belirtirken, “Sayın Yusuf Ziya Odabaş’ın Türk Metal Genel Başkan Yardımcılığı’na seçilmesinin ardından Şube Başkanlığına atanmanız bizleri de memnun etti. Üstlendiğiniz görevi en iyi şekilde yapacağınıza eminim. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da toplumsal ilişkilerimiz aynı şekilde devam edecektir. Üstlendiğiniz görev dolayısıyla sizi kutluyorum” dedi.

Ercan da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Türk Metal’in, üyelerinin hak ve menfaatleri doğrultusunda en iyi çalışmayı gösterdiğini hatırlatırken, toplumsal çıkarlarda da şehir için gerekeni yapmaya devam edeceğini kaydetti.

Basına kapalı devam ziyarette Uysal ile Ercan karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Ziyarette Türk Metal Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Eğitim Sekreteri Mehmet Karakaya, İş Yerleri baş Temsilcisi Turgay kavak ve iş yerleri temsilcileri hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git