ERCAN’A KUTLAMALAR SÜRÜYOR

ERCAN’A KUTLAMALAR SÜRÜYOR
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.592 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Metin Ercan’a kutlama ziyaretlerine 6 Ağustos 2015 tarihinde  devam edildi.

“Renklerin Kardeşliği” sloganı ile bir araya gelen Ereğli’deki Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzon Spor Kulüplerinin taraftar dernek başkanları, bazı belediye meclis üyeleri, meslek kuruluş temsilcileri ve Erdemir işçileri Ercan’ı şube başkanlığına atanması vesilesiyle kutladılar.

Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği Başkanı Serdar Özbek, Karadeniz Ereğli Fenerbahçe Spor Kulübü Şube Başkanı Halil Uzun, Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği Başkanı Tarkan Adik, Galatasaraylı Taraftarlar Derneği Başkanı Cevdet Öztürk ve Eski Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Osman Öztürk, çiçek sundukları Ercan’a başarı dileğinde bulundular.

MECLİS ÜYESİ ZİYARETİ

Ereğli Belediye Meclis Üyesi Ayhan Atay ile Ereğli TSO Meclis Üyesi ve Karadeniz Ereğli Belediyespor Kulübü As Başkanı İlhan Yazıcıoğlu’da Başkanımız Metin Ercan’ı ziyaret ederek kutladılar.

Diğer yandan, Erdemir işçileri de gün boyunca sendikaya ziyaretlerini sürdürerek Ercan’ı kutladılar. Ziyaretlerde Şube Sekreteri Yakup Yılmaz, Şube Eğitim Sekreteri Mehmet Karakaya da hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git