KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM…

KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM…
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.393 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanlığı’na atanan Metin Ercan’a, ziyaretler devam ediyor. Türkiye Emekliler Derneği Ereğli Şube yönetimi 6 Ağustos tarihinde ziyaret ettikleri Ercan’ı kutladılar.

Dernek Başkanı Ali Ayhan’ın, eşini rahatsızlığı nedeniyle ilçe dışında olduğu ziyarette, Dernek Başkan Yardımcısı Saip Erarslan, Şube Mali Sekreteri Temel şahin ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Eraslan, Türk Metal’in ülkenin en güçlü ve büyük işçi örgütü olduğunu belirttiği konuşmasında, Ercan’a başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve teşekkür eden Şube Başkanımız Ercan da, layık görüldüğü onurlu görevi en iyi şekilde yapmak için çaba göstereceğini, bu sürede sivil toplum kuruluşları ile kurulan iyi diyalogları da aynı şekilde devam ettireceklerini söyledi.

ERDEMİR İŞÇİLERİ BOŞ BIRAKMIYOR

Diğer yandan, Erdemir’de çalışan üyelerimizin de Şube Başkanımız Metin Ercan’a kutlama ziyaretleri devam ediyor.

Vardiya çıkışlarında gruplar halinde sendika binamıza gelen Erdemir işçileri, ziyaret ettikleri Başkanımız Ercan’ı kutlarken, başarı dileğinde bulunuyorlar.

Ercan da, ziyarete gelen üyelerimize ve tüm Erdemir çalışanlarına teşekkür ederek, şöyle dedi:

”İnsanlara destek güven verir, güven ise başarmak için önemli bir koşuldur.’ Güvenerek bu kutsal göreve uygun gören Genel Başkanım Sayın Pevrul Kavlak başta olmak üzere, desteğiyle her koşulda tüm emekçi kardeşlerimizin yanında olan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Ziya Odabaş’a, her koşulda tüm şartlar altında teşkilatımızın bekası için, birliktelik ve huzurumuz için,emek ve alın terlerimizin kutsallığına inandıkları için bizlerle dava arkadaşı olmuş, aynı yola baş koymuş tüm emekçi kardeşlerimize güven ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyor, hayırlı ve huzurlu cumalar diliyorum.”

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git