MİLLETVEKİLİNDEN KUTLAMA ZİYARETİ

MİLLETVEKİLİNDEN KUTLAMA ZİYARETİ
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.509 kez okundu.
Reklam

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Türk Metal Genel Başkan Yardımcılığı’na seçilen Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’a 4 Ağustos 2015 tarihinde kutlama ziyaretinde bulundu.

Demirtaş, ziyarette yaptığı konuşmada, Odabaş’ın Genel Başkan Yardımcılığı’na seçilmesinin memnunluk verici olduğunu söyledi.

Yaşanan gelişmeden onur duyduğunu dile getiren Demirtaş, şöyle dedi:

“Geçtiğimiz hafta, güzel bir gelişme yaşandı. Ben, Ereğli ve şahsım adına gelişmeden dolayı büyük mutluluk ve onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Sizin, Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcılığı’na seçilmenizden dolayı, gerçekten çok büyük bir mutluluk duyuyorum. Ereğli’deki işçileri, bu zamana kadar çok iyi temsil etmiştiniz. Bundan sonra da Türkiye’deki Türk Metal Sendikası işçileri ile birlikte işçi sınıfını da iyi bir şekilde temsil edeceğinize olan güvencim tamdır. Ankara’da görev yapacaksınız, orada da sık sık görüşürüz alışverişinde bulunuruz diye düşünüyorum. Başarılarınız devamını diliyorum.”

Odabaş, konuşmasında Hükümet kurma çalışmaları ve partilerinin çalışmalara bakışı yönündeki görüşlerini de aktardı.

“BERABER YÜRÜMEYE HAZIRIZ”

Başkanımız Odabaş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şunları söyledi:

“Hem çalışanlarımız hem de bölgemiz adına, bundan sonraki süreçlerde, güzel şeyler yapacağınıza inancımız tamdır. İnşallah Hükümet kurulur ve bu ülkenin önemli bir açığı kapanır diye düşünüyorum. Basından takip ettiğim kadarıyla biraz sıkıntılı geçiyor süreç ama Türkiye buna layık bir ülke değildir. Size, bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.

Kendi adımıza güzel bir gelişme oldu. İşlerimiz vardı, hem onları halletmek için hem de sizi karşılamak için Ereğli’ye geldim. İnşallah, bundan sonra hem Ankara’da hem de Ereğli’de ne olacaksa, bölgemiz için beraber yürümeye hazırız.”

Ziyarette, CHP İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, bazı parti yöneticileri, Türk Metal Şube Sekreteri Başkanı Vekili Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Eğitim Sekreteri Mehmet Karakaya ile İş Yerleri Baş Temsilcisi Yakup Yılmaz da hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git