AK PARTİ’DEN KALABALIK ZİYARET

AK PARTİ’DEN KALABALIK ZİYARET
28 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.143 kez okundu.
Reklam

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, 28 Eylül tarihinde kalabalık partili topluluğu ile Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan’ı ziyaret etti.
Şube yöneticilerimiz ve iş yeri temsilcilerimiz tarafından karşılanan Çaturoğlu, ziyarette yaptığı konuşmasında, Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Odabaş’tan sonra göreve atanması dolayısıyla Başkanımız Ercan’ı kutladı.
Başkanımızın üstlendiği görevde başarılı olacağına inandığını belirten Çaturoğlu, şunları söyledi:
“7 Haziran’da halkımızın teveccühü tek başına iktidarı getirmedi. Onun neticesinde koalisyon da kurulamayınca erken seçim gözüktü. Biz de Cumhuriyet tarihinde en kısa dönem vekillik yapan insanlar olarak tarihe geçeceğiz. İnşallah 1 Kasım’dan sonra teveccühlerinizle tekrar Zonguldak Milletvekili olarak seçildiğimizde kaldığımız yerden hizmete devam edeceğiz.

YOL ARKADAŞI KABUL ETTİK
Biz Türk Metal’i her zaman yol arkadaşı olarak kabul ettik. Şehrimizin, Zonguldak’ın ve ülkemizin menfaatleri için bundan sonra da birlikte çalışmaya ve öyle kabul etmeye devam edeceğiz.
Sizin de, Genel Başkan Yardımcılığı’na seçilen Sayın Yusuf Ziya Odabaş kadar başarılı olacağınıza inancımız tamdır. Sivil toplum kuruluşları, siyasiler ve diğer katmanlar olarak ortak amacımız; yaşadığımız bölgeye, ait olduğumuz millete ve ülkeye hizmet etmektir. Bu çerçevede, ilişkilerimizi daha da geliştirmek suretiyle, bölgemizin ve ülkemizin içinde bulunduğu sorunların çözümü noktasında hep beraber fikir birliği oluşturmak niyetindeyiz.

FİKİR BİRLİĞİ İÇİNDE OLACAĞIZ
Bu noktada şehir için yapılan çalışmalarda her zaman sivil toplum kuruluşlarımızla da fikir birliği içerisinde olma çabasındayız. Türk Metal’in bu konuda önemli bir yeri var. Sizler bizim için değerlisiniz. Biz de her zaman sendikamızın, işçilerimizin yanında olmaya çalıştık. İnşallah bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.”
AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır da, geçen dönemlerde Türk Metal ile toplumsal çıkarlarda birlikte çalışma yaptıklarını hatırlatarak, “bundan sonraki süreçte de aynı doğrultuda birlikte çalışacağımızdan şüpheniz olmasın” dedi.

ERCAN TEŞEKKÜR ETTİ
Şube Başkanımız Ercan da, gerçekleştirilen ziyarete şahsı, teşkilatı ve Erdemir çalışanları adına teşekkür ederken, “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Odabaş’tan sonra atandığımız bu görevde aynı şekilde Erdemir’deki Türk Metal’in bayrağını hem üyelerimizin menfaati, hem de bölge halkı için elimizden gelenin en iyisi değil, fazlasıyla yapmak için buradayız. İnşallah hepimize hayırlı olur.
Size de ikinci döneminizde hem şahsınıza hem de teşkilatınıza başarılar dilerim” diye konuştu.
Ziyarette Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlandırma Sekreterimiz Soner Uslubaş, Şube Eğitim Sekreterimiz Mehmet Karakaya, İş Yerleri Baş Temsilcimiz Turgay Kavak, iş yerleri temsilcileri, AK Parti’nin bazı eski ilçe başkanları, bazı belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git