BAŞKANIMIZ ÜNİTE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

BAŞKANIMIZ ÜNİTE ZİYARETLERİNDE BULUNDU
23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.223 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, 20-21 Eylül tarihlerinde Erdemir’deki üniteleri ziyaret ederek işçi arkadaşlarımızla görüştü.

Üyelerimizle görüş alışverişinde bulunan Başkanımız Ercan, “biz büyük bir camiayız. Bu camianın gücü de siz üyelerimizden geliyor. Bize verdiğiniz güç sayesinde, hak ve menfaatlerin en üst düzeyde alınması ve korunması için çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Çelikhane ve Sürekli Dökümler Müdürlüğü, Yüksek Fırınlar Makine Atölyesi, Sürekli Döküm Atölyesi,  Mekanik Bakım Müdürlüğü, Elektrik Bakım Müdürlüğü, Elektrik Otomasyon Müdürlüğü, Refrakter Müdürlüğü, Enerji Dağıtım Müdürlüğü, 3-4 Oksijen Fabrikaları, Oto Bakım, Stok Yönetim Müdürlüğü, 2. Sıcak Haddehane Müdürlüğü Ambarlama ve Sevkiyat Müdürlüğü, 1. Sıcak Haddehane Müdürlüğü,Hadde Atölyeleri,  iş yerlerini gezen Başkanımız Ercan, bayram günlerinde iş yerlerinde olmayacak üyelerimizle de bayramlaşarak, Kurban Bayramı’nı aileleriyle birlikte Huzur içinde geçirmeleri temennisinde bulundu.

Başkanımızın ziyaretlerinde, Şube Sekreteri Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlandırma Sekreteri Soner Uslubaş, Şube Eğitim Sekreteri Mehmet Karakaya, İş Yerleri Baş Temsilcisi Turgay Kavak ile iş yerleri temsilcileri hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git