Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

CANDAN’DAN, ERCAN’A KUTLAMA ZİYARETİ

08.09.2015
1.262
CANDAN’DAN, ERCAN’A KUTLAMA ZİYARETİ
REKLAM ALANI

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan’a, eski AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan’dan 7 Eylül 2015’de  kutlama ziyaretinde bulunuldu.

Önceki Dönem Milletvekili Candan, ziyarette yaptığı konuşmada, Türk Metal Sendikası’nın gücünün, topluma olumlu şekilde yansıdığını gördüklerini söyledi.

Bu doğrultuda, Türk Metal enel Başkan Yardımcılığı’na seçilen önceki dönem Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ın başarılı çalışmalar yaptığına dikkat çeken Candan, “o dönemler Şube Sekreterliği görevini yürüten Sayın Metin Ercan da, elde ettiği deneyim ve birikimleri ile birlikte, atandığı Şube Başkanlığı’nı en iyi şekilde yapacağından kuşkum yoktur. Kendisine ve ekip arkadaşlarına başarılar diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI

Şube Başkanımız Metin Ercan da, Candan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “gücünü üyelerimizden alan sendikamızda işçi haklarını korurken, toplumsal konulardaki duyarlılığımızı da sürdüreceğiz” dedi.

Ziyarette, Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina ile Şube Teşkilatlandırma Sekreterimiz Soner Uslubaş da hazır bulundu.

CANDANZIYARET080920151

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.