KUTLAMA ZİYARETLERİNDE BULUNDULAR

KUTLAMA ZİYARETLERİNDE BULUNDULAR
8 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.694 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Metin Ercan, 8 Eylül 2015 tarihinde şube yöneticileriyle birlikte Genel Merkezimizde kutlama ziyaretlerinde bulundu.

Ercan, beraberinde şube yöneticilerimiz ve Metal-Koop Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir ile birlikte Türk Metal Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavak’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen genel kurulda yeniden göreve seçilmeleri dolayısıyla Sayın Genel Başkanımız Kavlak ile yeni yönetime başarı dileğinde bulunan Ercan, Sayın Genel Başkanımıza pirinçten yapılmış el işlemeli Tombak’ı hadiye olarak takdim etti.

Ercan ve beraberindekiler daha sonra ise bu dönem yönetime seçilen Türk Metal Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Ziya Odabaş’i ziyaret ettiler. Ercan, üstlendiği görevde başarı dileğinde bulunduğu  Odabaş’a da pirinçten yapılmış el işlemeli Tombak hediye etti.

Ercan ve beraberindekiler, bu dönem genel merkez yönetiminde görev alanTürk Metal Genel Mali Sekreterimiz Sayın Ünsal Altındağ’ı da ziyaret ederek, başarılar dilediler.

Ziyaretlerde Türk Metal Şube Sekreteri Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlandırma Sekreteri Soner Uslubaş ile Şube Eğitim Sekreteri Mehmet Karakaya’nın da yer aldı.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git