BAŞKANIMIZIN ZİYARETLERİ

BAŞKANIMIZIN ZİYARETLERİ
14 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.822 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, 12 Ekim’de Erdemir’de bazı ziyaretlerde bulundu. Ercan, bakım çalışmalarına başlanan 1. Yüksek Fırın’ı ziyaret ederek, buradaki işçi arkadaşlarımızla görüştü. Arkadaşlarımıza kolay gelsin temennisinde bulunan Başkanımız Ercan, “Çok değerli çalışma arkadaşlarımıza iş kazası yaşanmadan kolaylıklar içerisinde bir bakım programı ve sonrasında huzur, sağlık ve mutluluklarla dolu çalışmalar diliyorum” dedi.

Diğer yandan, Ercan, 2. Soğuk Haddehane Direktörlüğü’ndeki bazı üniteleri de ziyaret etti. 2.Soğuk Haddehane Müdürlüğü Elektrik Bakım ve 2.Soğuk Haddehane Elektronik Bakım çalışanı emekçi kardeşlerimizi çay saatlerinde işyerlerinde ziyaret eden Ercan, güncel konular hakkında sohbet etti, gösterdikleri misafirperverlik dolayısıyla da üyelerimize teşekkür etti.

Öte yandan, Başkanımız Ercan’ı da Slap Sahası çalışanı arkadaşlarımız makamında ziyaret ettiler. Ziyarette konuşan Ercan, “Birlikte olmaktan her zaman büyük keyif aldığımız arkadaşlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, sağlık ve huzur içerisinde çalışmalar temenni ediyorum” dedi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git