CHP’Lİ VEKİLDEN ZİYARET

CHP’Lİ VEKİLDEN ZİYARET
20 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.831 kez okundu.
Reklam

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, 18 Ekim 2015 tarihinde Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan’ı ziyaret etti.

Demirtaş, CHP İlçe Başkanı Hayrettin Kartal ve bazı partililerle birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, göreve atanması dolayısıyla Ercan’ı kutladı, başarı dileğinde bulundu.

Türk Metal Genel Başkan Yardımcılığı’na seçilen Yusuf Ziya Odabaş’ı, şube başkanlığı döneminde başarılı işlere imza attığını, birlik ve beraberliğin sağlanmasında büyük katkıda bulunduğunu belirten Demirtaş, şunları söyledi:

 “Eminim sizin de onun kadar başarılı olacaksınız. Yönetiminizle birlikte Ereğli’de birlik ve bütünlüğü sağlayacak şekilde çalışmalarınızı sürdüreceğinizi biliyoruz. Bu doğrultuda başarılar diliyorum.

1 Kasım seçimleri bizim için çok önemli. Hem işçi sınıfından, hem işverenlerden, toplumun değişik kesimlerinden destek bekliyoruz. Bizi Ankara’ya daha güçlü göndersinler ki bizler de daha iyi işçinin haklarını savunalım, daha iyi emeklinin, esnafın, işadamının hakkını savunalım istiyoruz.”

Başkanımız Ercan da, Demirtaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Türk Metal’in, Erdemir ve bölgenin gelişmesi için çaba sarfettiğini hatırlatarak, şöyle dedi:

 “Geçmişte nasıl hem bölgemiz hem de Erdemir için gerekli çabayı sarf ettiysek, yine aynı şekilde çalışanlarımızın hakları için her türlü ortamlarda birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Size de çalışmalarınız da başarılar diliyorum. İnşallah az önce özetlediğiniz ülke genelindeki sıkıntıların düzeleceği umuduyla seçimler bölgemize hayırlı olur.”

Ziyarette Türk Metal Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlandırma Sekreterimiz Soner Uslubaş ve iş yeri temsilcileri hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git