ESKİ MİLLETVEKİLİNİN ODABAŞ’I ZİYARETİ

ESKİ MİLLETVEKİLİNİN ODABAŞ’I ZİYARETİ
31 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.445 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Odabaş’ı, 19. Dönem Zonguldak Milletvekili Ali Uzun 30 Ekim 2015 tarihinde ziyarette bulundu.

Uzun, Ereğli’de olduğunu öğrendiği Odabaş’ı, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır ile birlikte geldiği şube binamızda ziyaretti

Şube Başkanımız Metin Ercan’ın da katıldığı ziyarette konuşan Ali Uzun, Odabaş’ın genel başkan yardımcılığına seçilmesiyle Ereğli’nin ve bölgenin güçlendiğini söyledi.

Uzun, şöyle konuştu:

“Çok değerli kardeşimin sendikanın üst düzeyinde görev alması şahsen beni onurlandırdığı gibi Zonguldak’ı, Erdemir’i, özellikle de Ereğli ilçesini güçlendirmiştir. Ankara’da sivil toplum örgütleriyle, bürokratlarıyla, ham de siyasi ayağı ile güçlü olmak lazım. Böyle olduğu zaman bu şehir ayağa kalkar. Geçmişte Türk-İş yönetiminde Genel Maden İşçileri Sendikası’nın temsilcileri vardı. Şimdi de Sayın Odabaş var. Dolayısıyla Ereğli’den gelecek kardeşlerimiz önce Sayın Odabaş’a uğrar, ardından siyasilere giderler. Bu da yükü hafifletir. Bu vesileyle Sayın Odabaş’a ve ilçedeki şube başkanlığına atanan Sayın Metin Ercan’a başarılar diliyorum.”

Genel Başkan Yardımcımız Odabaş’ın ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiği ziyarette, karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git