Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

GAZETEYE KUTLAMA ZİYARETİ

02.12.2015
1.193
GAZETEYE KUTLAMA ZİYARETİ
REKLAM ALANI

Türk Metal Karadeniz Ereğli Şube yöneticilerimiz, kuruluşunun 3. Yılını kutlayan İş’te Haber Hayat Gazetesi’ni 2 Aralık 2015 tarihinde ziyaret ettiler.
Şube Başkanımız Metin Ercan’ın, ilçe dışında olması nedeniyle yer almadığı ziyarete, Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlanma Sekreterimiz Soner Uslubaş ve Şube Eğitim Sekreterimiz Mehmet Karakaya, gazetenin imtiyaz sahibi Doğan Gönüllü’yü kutladılar.
Şube Sekreterimiz Yılmaz, Başkanımız Ercan’ın selamlarını ilettiği konuşmasında, gazetenin renkli, çok sayfalı ve ekonomi ağırlıklı yayın yapmasının ayrıcalık olduğunu belirterek, “dün olduğu gibi, bugün ve yarın da ekonomi temalı, farkındalık yaratan yayınlarınızın başarı ile devam edeceğinden kuşkumuz yoktur. Camiamız adına tarafsız, objektif, ilkeli yayıncılık yapan tüm ekibinizi kutlar,  daha nice uzun seneler dileriz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gönüllü de, şöyle konuştu:
“Türk Metal Sendikası Ereğli’nin en büyük sivil toplum kuruluşudur. Çalışmalarını yakından takip ediyor ve haberlerimize konu ediyoruz.  Şu an halen Genel Başkan Olan Pevrul Kavlak’la da zamanında röportaj yapmıştık. Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş’ın da bir ‘diyalog ustası’ olduğunu biliyoruz. Aynı şekilde Şube Başkanı Metin Ercan’ın da başarılı çalışmalarını izliyoruz. Bizde, halk adına olumlu olanı alkışlayan, olumsuzu ise eleştiren mesleğin temsilcileri olarak, bizi hatırladığınız için sizlere teşekkür ederiz.”
Gündemdeki konular üzerine görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Yılmaz, günün anısına Gönüllü’ye içinde 2 adet fincan olan hediye takdim etti.

HABERHAYAT021220151 HABERHAYAT021220152

 

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.