SENDİKAMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

SENDİKAMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.442 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası Şubemizi, Özel Utku Anadolu Lisesi Okul Meclisi ve Okul Geliştirme  Ekibi Okul Müdürü Caner Özçep başkanlığında 26 Aralık 2015 tarihinde  ziyarette bulundular.

Şube Başkanımız Metin Ercan tarafından kabul edilen heyet, Kurum Kültürünün Yaygınlaştırılması kapsamında Ereğli’ye kazanımlar sağlamış kişi, kurum ve kuruluş ziyaretlerinde bulunduklarını bildirdiler. Bu kapsamda, Türk Metal’in örnek teşkil ettiğini dile getiren heyet, Başkanımız Ercan ile görüş alışverişinde de bulundu.

Ercan da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ereğli’nin çıkar ve menfaatlerine sosyal sendikacılık vizyonumuz dolayısıyla yapmış olduğumuz katkıların farklı mecralarda takdir edilmesinin onurunu Tüm Erdemir emekçileri adına yaşıyoruz. Bunun, gelecekte de insana ve Ereğli’ye dair katkılarımızın mümkün olan en yüksek seviyede devam edeceğini gururla belirtiyoruz. Takdir ve ziyaretlerinden dolayı Özel Utku Anadolu Lisesi Okul meclisi ve Okul Geliştirme Ekibi’ne teşekkür ediyoruz” dedi.

Heyet, sendikamızın toplumsal katkılarından dolayı Şube Başkanımız Ercan’a bir de teşekkür plaketi takdim etiler.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git