2 MADDE DAHA GEÇİLDİ

2 MADDE DAHA GEÇİLDİ
20 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.436 kez okundu.
Reklam

Yetkili olduğumuz Tat Metal AŞ. ile başlayan 1. Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri’nin 20 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirilen 4. oturumunda 2 madde üzerinde daha anlaşmaya varıldı.

Türk Metal Genel Merkezimizde gerçekleşen oturumda, görüşülen 26 maddeden, ‘Kapsam ve Yararlanmalar’ ile ‘Ek Yönetmelikler’ olmak üzere 2 madde taraflarca kabul edildi.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Ziya Odabaş, Toplu Sözleşme Daire Başkanımız Sayın Oğuz Bedir, Şube Başkanımız Sayın Metin Ercan, Şube Sekreterimiz Sayın Yakup Yılmaz ve Tat Metal yetkililerinin hazır bulunduğu oturumda, bir sonraki toplantının 27 Ocak 2015 tarihinde aynı yerde yapılması kararlaştırıldı.

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, toplantının ardından yaptığı açıklamada, emek vermenin, alın teri dökmenin zorluklarını hepimizin bildiğini belirterek, “Emeğin Mücadelesinde de daima güçlüklerle karşı karşıya kalındığına bir kez daha şahit olduk. Bizler biliyoruz ki, karşılaştığımız güçlükler bizleri güçlü ve diri tutar. Emeğin mücadelesinde atılmış olan bu adımın tüm Tat Metal Emekçilerine hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git