ZONGULDAKSPOR’A BİR DESTEK DAHA

ZONGULDAKSPOR’A BİR DESTEK DAHA
2 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.289 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası üyesi Erdemir çalışanları, Zonguldak Spor Kulübü’ne yardım amaçlı satışa sunulan 2016 yılı takvimlerinden 1500 adet satın aldılar.

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, Zonguldak Spor Kulübü Başkanı Süleyman Caner’in, 1 Şubat 2016’da sendikayı ziyaretinde yaptığı konuşmada, amaçlarının Zonguldakspor’a sahip çıkmak olduğunu belirterek, şöyle dedi:

“Türk Metal Sendikası ve Erdemir çalışanları olarak, ilimizin takımına sahip çıkma adına Kulüp Başkanımızın ve yönetim kurulunun yapmış olduğu çalışmalara, geçmişte olduğu gibi bu dönem de destek verdik. Bundan sonra da üzerimize düşen bir şey olursa da elimizden geleni yapmaya hazırız.”

Caner de, maddi zorluk içindeki kulübe Türk Metal’in ve Erdemir işçisinin her zaman destek olduğunu hatırlatarak, “geçtiğimiz yıl Türk Metal Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş’ın şube başkanlığı döneminde verilen destek devam etti. Sağ olsun, Şube Başkanımız Metin Bey de aynı hassasiyeti göstererek yardımları sürdürdü. Kulübümüzün maddi anlamda sıkıntılı olduğu dönemde bize çok büyük katkıda bulundular. Herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Sendika Şube Sekreteri Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina ve Zonguldak Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Osman Sav’ın da hazır bulunduğu ziyarette başkanımız Ercan, Erdemir işçisinin aldığı 1500 adet takviminden elde edilen geliri, Kulüp Başkanı Caner’e teslim etti. Başkan Caner de, Başkanımız Ercan’a, Zonguldakspor Futbol Takımı’nın, sırtında “Metin Ercan” yazılı 67 numaralı formasını hediye etti.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git