BİRLİK-BERABERLİK MESAJLARI VERDİLER

BİRLİK-BERABERLİK MESAJLARI VERDİLER
24 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.104 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan’ın, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş’ı ziyaretinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Başkanımız Ercan, beraberinde Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sonar Uslubaş, Şube Eğitim Sekreterimiz Mehmet Karakaya, İş Yerleri Baş Temsilcisi Turgay Kavak ve iş yeri temsilcileri ile birlikte 24 Mart’ta Demirtaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ercan, ziyarette yaptığı konuşmada, Başkan Demirtaş’ı, geçirdiği rahatsızlık sonrası ziyaret ettiğini hatırlatarak, şunları söyledi:

“Gökhan Başkan’ı, geçirdiği rahatsızlık sonrası şahsım olarak ziyarette bulunmuştum. Ancak arkadaşlarımızla birlikte ziyaret etmemiştik. Geçmiş süreçte yaptığımız eylemle beraber bizi ilk arayan işçi dostu belediye başkanımız yanımızda olduğunu belirtmiştir. Biz de her daim, iyi gününde nasıl ki yanındaysak, kötü günlerinde de her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Aynı zamanda beldede yaptığı başarılı çalışmalarının da devamını diliyorum. Sonuna kadar arkasındayız.”

Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş da, her zaman Türk Metal’in yanında olduğuna vurgu yaparak, “Biz de her zaman sendikanın ve emekçinin yanındayız. Biz ağabey-kardeş gibiyiz. Farklı bir düşüncemiz yok. İyi ve kötü günde dirsek temasında olarak destekçileriyiz. İsteyen de istediği gibi düşünebilir” dedi.

Gülüç Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Sarı ve Çetin Demirci’nin de hazır bulunduğu ziyarette, çeşitli konular üzerinde karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git