DUALARIMIZ SENİNLE…

DUALARIMIZ SENİNLE…
8 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.979 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Odabaş, beraberinde Şube Başkanımız Metin Ercan ile geçtiğimi günlerde Erdemir Demir Üretim Direktörlüğü Tali Mahsuller Başmühendisliğinde 4 arkadaşımızın azot gazından zehirlenmesiyle yaşanan iş kazası nedeniyle aynı iş yerini 7 Nisan 2016’da ziyaret ederek mesai arkadaşlarına geçmiş olsun dileğinde bulundular.

Sayın Genel Başkan Yardımcımız Odabaş, arkadaşlarımız Rıza Torun, Erdem Kılıç ve Murat Balık kardeşlerimizin durumunun iyi olması Sevgili Suat Zafrak’ın da durumunun iyiye gidiyor olmasından memnunluk duyduklarını belirterek, “Dileriz ki iş kazaları bir daha yaşanmadan hiç bir arkadaşımızın burnu kanamadan sağlık ve huzur içerisinde çalışmalarını gerçekleştirirler. Suat kardeşimizde biran önce sağlığına kavuşarak ailesinin ve bizlerin arasına döner” dedi.

HASTANEDE ZİYARET

Diğer yandan, Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan ve şube yöneticilerimiz de, 8 Nisan tarihinde arkadaşımız Zafrak’ı, sevk edildiği Gebze’deki özel hastanede ziyaret etmek istediler. Ancak, yoğun bakımda olması nedeniyle sadece eşi ile görüşebilen Zafrak’ı göremeyen Başkanımız Ercan, sağlık durumu ile ilgili bilgi aldı.

Arkadaşımızın eşi ile görüşen Başkanımız Ercan, Zafrak’ın bugün uyandırıldığını belirterek, “ şu anda bilincinin açık olduğunu öğrendim. Eşinin konuşmalarını anladığı gibi, tebessüm ederek de karşılık verebiliyor. Bu da bizi son derece memnun etti. İnşallah en kısa sürede eski sağlığına döneceğini umut ettiğimiz arkadaşımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” diye konuştu.

Ziyaretlerde Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlanma Sekreterimiz Soner Uslubaş, Şube Eğitim sekreterimiz Mehmet Karakaya ve İş Yerleri Baş Temsilcimiz Turgay Kavak da yer aldı.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git