POLİSİMİZİ KUTLADILAR

POLİSİMİZİ KUTLADILAR
11 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.159 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan ve şube yöneticilerimiz, İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük’e 11 Nisan 2016 tarihinde kutlama ziyaretinde bulundu.

Başkanımız Metin Ercan, ülkedeki huzur ve güven ortamını sağlamakta polisimizin büyük gayreti olduğunu söyledi.

Başkanımız şöyle dedi:

 “Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polislerimizin Polis Haftası dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürü Sayın Küçük’e kutlama ziyaretinde bulunduk.
Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatının 171. yılını kutluyor, ülkemizin huzur ve refahı için çalışmalarında başarılarının devamını diliyoruz.”

Şube Sekreteri Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlanma Sekreteri Soner Uslubaş ile Şube Eğitim Sekreteri Mehmet Karakaya yer aldığı ziyarette karşılıklı görüş alış verişinde de bulunuldu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git