53. YIL TURNUVASI BAŞLADI

53. YIL TURNUVASI BAŞLADI
5 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.857 kez okundu.
Reklam

Türk Metal’in kuruluşunun 53. Yılı dolayısıyla düzenlenen Futbol Turnuvası 4 Mayıs 2015 tarihinde başladı.

Şirketteki 11 üniteden oluşan takımların katıldığı turnuvanın Erdemir Stadı’ndaki açılış maçı öncesi konuşan Türk Metal Şube Başkanımız metin Ercan, Türk Metal’in gücüne değinirken, şöyle dedi:

“Üyesinden aldığı güç ile büyüyen sendikamız, elde ettiği bu gücünü de yine üyelerimiz ve ailelerine yönelik en iyi koşullarda kullanıyor.

Her zaman bahsettiğimiz gibi; birinci amacı işçi hak ve menfaatlerini korumak olan Türk Metal, aynı zamanda üyelerimizin eşleri ve çocukları ile birlikte sosyal yaşamda en iyi koşullarda olabilmeleri için de büyük gayret gösteriyor. Yine böylesi sportif faaliyetlerle de bir yandan spor yapma, diğer yandan da kaynaşmayı arttırma girişimlerinde bulunuyoruz. İşte, sendikamızın kuruluş yıl dönümlerine denk getirdiğimiz futbol turnuvamız da bunlardan biri.

Şahsım ve yönetim kurulum adına, turnuvaya katılan takımlarımıza başarılar diliyorum, müsabakaların her hangi bir sakatlık olmadan tamamlanmasını diliyorum.”

Bu arada, Demir Üretim Direktörlüğü takımı futbolculara, başkanımız Metin Ercan’a üzerinde ismi yazılı formayı hediye ettiler.

Tek devreli lig usulü oynanacak turnuvanın ilk karşılaşmasında Demir Üretim ile ERSEM 1-1 berabere kalırken, ikinci karşılaşmayı ise Mühendislik Müdürlüğü’nü 5-2 yenen Atelyeler Bakım Direktörlüğü kazandı. Karşılaşmaları Türk Metal Şube yöneticileri de izledi.

5 Mayıs 2015 tarihinde ise saat 18.00’de, Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü-Nakliyat Müdürlüğü takımları, ardından ise Çelik Üretim Direktörlüğü-Yardımcı İşletmeler Direktörlüğü takımları karşı karşıya gelecek.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git