ARKADAŞIMIZI UĞURLADIK…

ARKADAŞIMIZI UĞURLADIK…
7 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.590 kez okundu.
Reklam

Erdemir’de, 6 Haziran 2015 tarihinde, 16.30/00.30 vardiyasında  geçirdiği iş kazası sonucu yaşamını yitiren 1.Sıcak Haddehane Müdürlüğü Mekanik Bakım çalışanı kardeşimiz Cemil Üstünel’i 7 Haziran’da son yolculuğuna uğurladık.

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, İş Yerleri Baştemsilcilik Binası önünde toplanan üyelerimize başsağlığı diledi, daha sonra da taziyeleri kabul etti.

Cenazesi Erdemir Göztepe Sağlık Hizmetleri müdürlüğü binasına getirilen Cemil Üstünel için helallik alındı, dualar edildi.

Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan, Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, Ereğli belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, Erdemir Genel Müdür Yardımcıları, Türk Metal Şube yöneticilerimiz Yakup Yılmaz, Hakan Eskibina, Soner Uslubaş, Mehmet Karakaya, İş Yerleri Baştemsilcisi Turgay Kavak, direktörler, müdürler, mühendisler, iş yeri temsilcileri, merhumun eşi Fatma Üstünel, çocukları ile aile yakınları ve kalabalık işçi arkadaşlarının katıldığı törenin ardından, üyemiz Üstünel Alaplı’daki evinin önüne getirildi.

Merhum için burada da alınan helalliğin ardından memleketi Düzce’nin dereli Köyü Camisi’nde ikindi namazında kılınan cenaze namazı ardından köy mezarlığında toprağa verildi.

Türk Metal olarak merhum üyemize Allah’tan Rahmet, kederli ailesine, mesai arkadaşlarına, dost ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git