SÖZLEŞME TASLAĞINI ANLATIYOR

SÖZLEŞME TASLAĞINI ANLATIYOR
13 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.633 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, Erdemir ile başlayacak toplu iş sözleşmesine ilişkin hazırlana taslağı üyelerimize anlatıyor.

Başkanımız Ercan, 12 Temmuz’da sendika lokalinde bir araya geldiği iş yeri temsilcileri ve lokalleri ile paylaştığı taslağın, Erdemir işçilerinin yaptığı anket sonuçlarının değerlendirilmesine göre hazırlandığını söyledi.

Türk Metal’in, ülkede ve Avrasya’da en güçlü işçi örgütü olduğunu hatırlatan Ercan, “Gücünü üyesinden alan Türk Metal, yine bu gücünü emekçinin hak ve menfaatlerini en üst seviyede tutabilmek için kullanmaktadır. Bu doğrultuda, Erdemir ile yapacağımız toplu iş sözleşmesi görüşmesi öncesinde hazırladığımız taslağımızda da, üyelerimizin iş ve aile yaşamlarını en iyi koşullarda yapabilmelerini öngördük. İnşallah, her dönem olduğu gibi bu sözleşmede de üyelerimizin yüzünü güldürecek koşullarda bir anlaşmaya imza atacağız” dedi.

Ercan, beraberinde Şube Sekreterimiz Yakup yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina Şube Teşkilatlanma Sekreterimiz Soner Uslubaş, Şube Eğitim Sekreterimiz Mehmet Karakaya ve İş Yerleri Baş Temsilcimiz Turgay Kavak ile ile 13 Temmuzda da Liman Nakliyat Müdürlüğü’ndeki işçi arkadaşlarımızı bilgilendirme toplantısı yaptı.

Başkanımız Ercan ve yöneticilerimiz, bilgilendirme toplantılarını diğer ünitelerde de devam edecekler.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git