ÜYELERİMİZİ BİLGİLENDİRDİK

ÜYELERİMİZİ BİLGİLENDİRDİK
16 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.486 kez okundu.
Reklam

Erdemir ile 1 Eylül’de başlayacak yeni dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri öncesi sendikamızca hazırlanan taslağın üyelerimizle paylaşılması sürecini tamamladık.

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte 13-14-15 Temmuz tarihlerinde Erdemir’deki üniteleri gezerek, işçi arkadaşlarımıza taslağın son şeklini aktardı.

Başkanımız Ercan ve yöneticilerimiz, Sendika binamızdaki  işçi lokalinde başlayan sürecin ardından Erdemir’de, Sıcak Haddehaneler Müdürlüğündeki lokallerle sürdürdü. Daha sonra Atelyeler ve Bakım Direktörlüğü lokalleri ile bir araya gelen Başkanımız Ercan, Hadde Atelyeleri, Sürekli Döküm 3-4, Maniplasyon Bakım, Otobakım, Çelikhane Mekanik Bakım, 2. Soğuk Haddehane Mekanik Bakım, 1.Sıcak Haddehane Mekanik Bakım, Kaynak Atelyesi, Mamül Ambarları, Su Tesisleri Mekanik Bakım, 2. Sıcak Haddehane Mekanik Bakım, Kok Mekanik Bakım, 1-2 Sürekli Dökümler, Enerji Dağıtım Müdürlüğü, Yüksek Fırınlar Mekanik Bakım, Liman Bakım ile 1. Soğuk Haddehane Elektrik Bakım ünitelerindeki işçi arkadaşlarımızı da ziyaret ederek taslak hakkında bilgilendirmeleri yaptı.

İşçe arkadaşlarımız da önceden kendilerine yapılan anketler sonucu hazırlanan taslağı beğendiklerini, sendikamız Türk Metal’e güvenlerinin tam olduğunu dile getirdiler.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git