ADIM ADIM YAKLAŞIYORUZ

ADIM ADIM YAKLAŞIYORUZ
27 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.433 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Metin Ercan’ı, ERDEMİR Çelikhane Müdürlüğü İşletme,Mekanik ve Elektrik Bakım ile  Refrakter Müdürlüğü çalışanı arkadaşlarımız 26 Ağustos 2016 tarihinde ziyarette bulundu.

Başkanımız Ercan, son oturum ile ilgili bilgiler aktardığı üyelerimize, ERDEMİR adına MESS ile süren toplu iş sözleşmesinin sonuna doğru adım adım yaklaşıldığını söyledi.

Başkanımız şöyle dedi:

“ERDEMİR Çelikhane Müdürlüğü İşletme, Mekanik ve Elektrik Bakım ile  Refrakter Müdürlüğü çalışanı dava arkadaşlarımız şubemize ziyarette bulundular.

Adım adım yaklaştığımız, toplu sözleşme sürecimizde attığımız her adımda güçlerini yanımızda hissettiğimiz çok değerli dava yoldaşlarıma, ziyaretlerinden dolayı şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyor, sağlık ve huzur içerisinde çalışmalar temenni ediyorum.”

Üyelerimiz de, Türk Metal’in her zaman çalışanların yanında olduğunu, hak ve menfaatlerini koruduğunu savunarak, emeğin gücünün birleştiği Türk Metal’de bu dönem de iyi bir sözleşmenin imza altına alınacağına inandıklarını kaydettiler.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git