AİLELERİMİZİN DESTEĞİNİ ÖNEMSİYORUZ

AİLELERİMİZİN DESTEĞİNİ ÖNEMSİYORUZ
10 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.409 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan’a, Erdemir Enerji Dağıtım Müdürlüğü Su Tesisleri çalışanı üyelerimiz ile eşleri 8 Eylül 2016 tarihinde ziyarette bulundular.
Başkanımız Ercan, Türk Metal’in uyguladığı sosyal sendikacılığın ülke sınırları dışında da örnek alındığını belirterek, “emeğin ve emekçinin her zaman yayında olan sendikamız, üyelerimizin haklarının korunmasının yanı sıra aile yaşamlarına da büyük önem veriyor. Bu kapsamda biliyorsunuz ki, Başta Sayın Genel Başkanımız Pevrul Kavlak olmak üzere genel merkez yöneticilerimizin olurlarıyla üyelerimizi, aileleri ile birlikte çeşitli etkinliklere gönderiyoruz. Aynı zamanda geleceğimiz olan çocuklarımıza da gerekli olan eğitim desteğini veriyoruz. Bunların karşılığında, sizin de bizi unutmayarak ziyaret etmesinden büyük memnunluk duyuyoruz. Bu kapı size her zaman açık” dedi.

DESTEKLERİNİ BİLDİRDİLER
Üyelerimizin eşleri de, aynı zamanda Kurban Bayramını kutlamak için gerçekleştirdikleri ziyarette; eşlerinin şirketteki çalışma yaşamlarını çok iyi bildiklerini, dolayısıyla Erdemir ile sürdürülen 26. Dönem Toplu İş Sözleşmesi sürecinde eşleri ile birlikte destek verdiklerini dile getirdiler.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git