İYİ GÜNDE, KÖTÜ GÜNDE; BİRLİKTE…

İYİ GÜNDE, KÖTÜ GÜNDE; BİRLİKTE…
29 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.381 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, ERDEMİR Soğuk Haddehaneler Direktörlüğü Lokal Temsilcilerinin düzenlediği dayanışma gecesine katıldı.

Başkanımız, 24 Eylül tarihinde Büyük Anadolu Ereğli Hotel Salonu’nda düzenlenen gecede yaptığı konuşmada, davet edildiği gecede bulunmaktan memnunluk duyduğunu belirterek, şöyle dedi:

“Emekle Ekmeğe, Kavgayla Zafere her zaman  birlikte ulaştığımız teşkilatımızın cengaverlerinden 1.Soğuk Haddehane Direktörlüğü Lokal Temsilcilerimizin düzenledikleri gecede birlikte olduk. Çok değerli kader arkadaşlarımızın, dava yoldaşlarımızın iyi günde, kötü günde her zaman göstermiş oldukları birliktelik vurgusunu bugün bir kez daha yürekten hissettirdikleri için kendileriyle bir kez daha gurur duydum.

Teşkilatımızın varlığı ve birliği için her zaman bir yumruk olan herkese yürekten teşekkür ediyor, sağlık ve huzur içerisinde çalışmalar diliyorum.”

Gecede, Türk Metal Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlanma Sekreterimiz Soner Uslubaş, Şube Eğitim Sekreterimiz Mehmet Karakaya, Erdemir İş Yerleri Baştemsilcisi Turgay Kavak ile ünite temsilcileri de yer aldı.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git