2. İŞÇİ GECESİ YAPILDI

2. İŞÇİ GECESİ YAPILDI
20 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.447 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Karadeniz Ereğli Şubemizin işçi gecelerinin ikincisi de gerçekleştirildi. 14 Ekim 2016 tarihinde Büyük Anadolu Ereğli Otelde düzenlenen geceye, Türk Metal Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Odabaş, Şube Başkanımız Metin Ercan, Şube yöneticilerimiz ile Erdemir, Ersem ve Tat Metal’de çalışan üyelerimiz katıldı.

Genel Başkan Yardımcımız Odabaş, gecede yaptığı konuşmada, Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’ın selamlarını ileterek başladı. Odabaş, Türk Metal’in, sosyal sendikacılıkta da dünyaya örnek sendika olduğunu vurgulayarak, “Yüreklerindeki coşkuyu her zaman hissettiren emekçi kardeşlerime böylesine büyük coşkuların yaşandığı geceye desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.Birlikte daima ileriye,en iyiye….” dedi. Odabaş’ın konuşması salonu dolduran üyelerimizin alkış ve sloganlarıyla zaman zaman kesildi.

Şube Başkanımız Ercan da, sendika genel merkez desteğini her zaman yanımızda hissettiğimizi anlatarak, “destekleriyle bizlerin her zaman yanında olan Emeğin Lideri Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’a, teşrifleriyle bizleri Onurlandıran Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Ziya Odabaş‘a, coşku ve teşkilat bağlılıklarıyla bizleri bir kez daha gururlandıran Emekçi Kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git