BAŞKANLAR ZİYARETİMİZE GELDİ

BAŞKANLAR ZİYARETİMİZE GELDİ
17 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.338 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan’ı, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ile Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş 16 Aralık 2016 tarihinde ziyaret ettiler.

Şube İcra kurulumuz ve Erdemir’deki iş yeri temsilcileri tarafından karşılanan Belediye başkanları Tekin ile Demirtaş, sendikamızın Erdemir ile gerçekleştirilen sözleşmeden dolayı Başkanımız Ercan’ı kutladıklarını bildirdiler.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, sözleşme döneminde zor bir süreçten geçildiğini hatırlatarak, “ancak bu süreçte başta Türk Metal Genel Merkez yönetimi olmak üzere Ereğli şubesi verdikleri hak alma mücadelesinde dik duruşlarını bozmadılar. Biz de Alaplı Belediyesi ve halkımızla birlikte her zaman işçimizin ve sendikamızın yanında olduk. Sonuçta da güzel bir sözleşme ortaya çıktı” dedi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş da, Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’ın ve genel yönetim kurulumuzun Erdemir işçisine her zaman en üst seviyede üç verdiğini gördüklerini belirterek, “Sayın Kavlak, Sayın Genel Başkan Yardımcısı Yusuf ziya Odabaş, genel yönetim kurulu üyeleri ile Sayın Ercan ve yöneticilerini, emeğinin karşılığını alma mücadelesi veren Erdemir işçisini kutluyoruz. Gülüç Belediyemiz ve halkımız, dün olduğu gibi yarın da işçimizin, sendikamızın yanında olacaktır” diye konuştu.

Başkanımız Ercan da, Başkanlar Tekin ile Demirtaş’ın sadece söylemlerle değil eylemlerle de varlıklarını gösterdiklerini hatırlatarak, “biz de sizlerin desteğini unutmuyoruz. Şahsınızda bölge halkımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git