ZONGULDAKSPOR’A DESTEK

ZONGULDAKSPOR’A DESTEK
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.575 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, Zonguldak Spor Kulübü için sağlanan takvim satış desteğinden elde edilen geliri, sendikamızı ziyaret eden Zonguldak Spor Kulübü Başkanı Süleyman Caner’e teslim etti.

Başkanımız Ercan, 26 Ocak 2017 tarihinde gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmada, Erdemir işçileri ve sendikamızın, çevremizdeki sosyal, kültürel, sağlık ve sportif faaliyetlere yönelik duyarlılığını sürdürdüğünü söyledi.

Zonguldakspor’un da ilimizin takımı olduğunu hatırlatan Ercan, şöyle dedi:

“İlimizin takımının daha iyi yerlerde olabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Erdemir’deki üyelerimiz de, kulüpten satışa sunulan takvimlerden sendikamız aracılığıyla alarak Zonguldakspor’a destek oluyorlar. Duyarlı davranışlarından dolayı emekçi arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, Sayın Caner nezdinde Zonguldakspor camiasına başarılar diliyoruz.”

Caner de, Türk Metal’in Zonguldakspor için her dönem gereğinden fazlasını yaptığını hatırlatırken, “bu yıl da kendilerine teslim ettiğimiz takvimlerin tamamını satmaları bizi ayrıca mutlu etti. Sayın Başkan Metin Ercan nezdinde, Erdemir’de çalışan işçi arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Daha sonra Ercan, elde edilen geliri Başkan Caner’e teslim etti, teslim ile ilgili hazırlanan tutanak da imza altına alındı.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git