ÜYELERİMİZE BAYRAM ÖNCESİ ZİYARET

ÜYELERİMİZE BAYRAM ÖNCESİ ZİYARET
23 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.161 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Odabaş, Şube Başkanımız Metin Ercan ile birlikte yetkili olduğumuz iş yerlerini ziyaret ettiler.

Odabaş, 21 Ağustos 2017’de Tat Metal AŞ ile Erdemir Çelik Servis Merkezine giderek buralardaki işçi arkadaşlarımızla bir araya geldi.

Üyelerimizle sohbet ederek iş yaşamları ile ilgili bilgiler alan Odabaş, yaklaşan Kurban Bayramı’nı kutladı, aileleriyle birlikte huzur ve mutluluk içinde bayram geçirmelerini temenni etti.

Genel Başkan Yardımcımız Odabaş, Şube Başkanımız Ercan ve şube icra kurulu üyelerimiz ile iş yerleri temsilcilerimizin de hazır bulunduğu ziyaretlerine Erdemir ile devam etti.

Erdemir Demir Üretim Direktörlüğü, Sinter Hammadde Manipülasyon İşletme ve Bakım Başmühendisliği, Kok Batarya İşletme Başmühendisliği, Yüksek Fırınlar İşletme ve Bakım Başmühendisliği, Nakliyat Müdürlüğü, Nakliyat ve Cüruf Değerlendirme Başmühendisliği, Atölyeler Direktörlüğü,Mekanik Bakım Müdürlüğü, Makine Atölyesi Başmühendisliği, Sürekli Bakım Atölyesi Başmühendisliği ziyaretlerinde bulunan Odabaş ve Ercan, üyelerimizle tek tek bayramlaştı, dinlenme saatlerinde sohbetler bulundu.

Ziyaretlerle ilgili konuşan Odabaş, “dava arkadaşlarımızı iş yerlerinde ziyaret ederek, genel gündem değerlendirmelerinde bulunup yaklaşan kurban bayramlarını kutladık. Çok değerli emekçi kardeşlerimin yüzlerinde gördüğüm tebessümün artarak devam etmesi temennisiyle aileleriyle birlikte huzur ve sağlık içerisinde geçirecekleri bayramlar diliyorum” dedi.

Odabaş ve Ercan, Erdemir’deki iş yerleri ziyaretlerini 25 Ağustos Cuma gününe kadar devam edecek.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git