SAĞLIK’TA ÖNEMLİ ANLAŞMA YAPILDI

SAĞLIK’TA ÖNEMLİ ANLAŞMA YAPILDI
18 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 2.145 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi ve Bolu Şubesi olarak Bolu ve Düzce’deki bazı özel hastanelerle indirimli tedavi protokolü imzalandı.

Bolu Şubemizin koordinasyonunda gerçekleştirilen anlaşmaya göre, sendikalarımızın örgütlü olduğu Karadeniz Ereğli, Bolu, Düzce, Akçakoca ve Cumayeri’ndeki iş yerlerinde çalışan üyelerimiz; eşleri, çocukları ve birinci derece yakınları hastalık ve kaza sonucu ortaya çıkacak tedavi ihtiyaçlarını belirlenen koşullarda indirimli sağlayabilecekler.

Bu kapsamda, üyelerimiz ve yakınlarının sendika üyeliklerini ibraz etmeleri halinde Bolu Özel Çağsu Hastanesi, Bolu Özel Fatma Hatun Hastanesi ile Düzce Özel Çağsu Hastanesi’nde gerçekleştirecekleri tedavi hizmet bedeli Sosyal Güvenlik Kurumuna fatura edilecek.

Hastaneler tarafından alınacak güncel fark ücreti ise ayakta tedavilerde yüzde 15, yataklı tedavilerde ise yüzde 20 indirimli olacak.

Türk Metal Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Metin Ercan, insan yaşamında sağlığın birinci derecede önemli olduğunu belirterek, “bu doğrultuda, üyelerimizin sağlıklı yaşamlarını sürdürmelerini dilerken, olası hastalık ve kazalarda ise tedavi koşullarından kaliteli ve imtiyazlı yararlanmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Hayata geçirdiğimiz sağlık hizmeti anlaşması da bunlardan biridir. Tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git