Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

SAĞLIK SÖZLEŞMESİNİ İMZALADIK

17.11.2017
823
SAĞLIK SÖZLEŞMESİNİ İMZALADIK
MOBİL REKLAM ALANI

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi ile Uğur Sağlık Hizmetleri AŞ. Özel Karadeniz Ereğli Echomar Hastanesi arasında, 17 Kasım’da  üyelerimize yönelik indirimli sağlık hizmeti anlaşması imzaladık.

Şube Başkanımız Metin Ercan, Hastane yetkilileri ile yapılan görüşmeler neticesinde, Erdemir, Tat Metal AŞ, ERSEM’de çalışan üyelerimizin faydalanacağı sağlık hizmetleri konusunda anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Başkanımız Ercan, anlaşmanın imza altına alınmasının ardından yaptığı açıklamada, şöyle dedi:

MOBİL REKLAM ALANI

“Yaptığımız anlaşma kapsamında Özel Echomar Hastanesinde ayakta tedaviye yönelik poliklinik muayene hizmeti alacak olan üyelerimize, muayene eden doktor tarafından hastadan istenen; MR, tomografi, direkt röntgen, kan, hormon, idrar tahlilleri, efor, eko, ultrason ve benzeri tahlil ve tetkik bedellerinden yüzde 50 indirim uygulanacak.

Yatarak tedavilerde, tıbbi müdahaleler girişimsel veya tanısal operasyon hizmetlerinden, cari fiyatlar üzerinden yüzde 10 indirim yapılacak. Tüm üyelerimize ve Erdemir çalışanlarına sağlıklı günler diliyor, anlaşmanın hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyoruz.”

Sendikamız ile Özel Echomar Hastanesi arasında, sendika binamızda Başkanımız Ercan ve Hastane Başhekimi Dr. Nevzat Çimenoğlu tarafından imza altın alınan protokol bugünden (17 Kasım 2017) geçerli olacak.

Etiketler:

MOBİL REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.