BİRLİKTEYİZ, GÜÇLÜYÜZ

BİRLİKTEYİZ, GÜÇLÜYÜZ
27 Mart 2018 tarihinde eklendi, 764 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, 25 Mart tarihinde bir araya geldiği Tat Metal AŞ’deki üyelerimizle, görüşmeleri devam eden 2. Toplu İş Sözleşme sürecini değerlendirdi.

Başkanımız Ercan, Büyük Anadolu Ereğli Otel’de bir araya geldiği üyelerimize, yapılan 6. Oturumla birlikte geçen süreci hatırlattı.

Türk Metal’in, üyeleriyle birlikte güçlü sendika olduğunu vurgulayan Ercan, şöyle dedi:

“Gücünü üyesinden alan Türk Metal, bu gücü de aynı oranda emeğin sahibi çalışanlara yansıtmaktadır. Hak alma mücadelesinde üyelerimizin refah düzeyi her şeyin önündedir. Bu kapsamda,Tat Metal ile devam eden sözleşme görüşmelerimizi de üyelerimizin hak ve menfaatleri ön planda olmak üzere masa başında bitirmekten yanayız. Ancak, bu şekilde amaca ulaşamadığımız taktirde, Yasal çerçevede emekten gelen gücümüzü sonuna kadar kullanacağımızdan da kimsenin şüphesi olmasın. Biz, birlikte, güçlü bir sendikayız.”

Ercan, birlikte yenilen yemek sırasında, üyelerimizle karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Şube Yönetim kurulu üyelerimiz, iş yeri temsilcilerimizin de yer aldığı yemekte üyelerimiz çalan müzik eşliğinde eğlendi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git