ÖZDEMİR GÜVEN TAZELEDİ

ÖZDEMİR GÜVEN TAZELEDİ
2 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 1.080 kez okundu.
Reklam

Sendikamız uhdesindeki Metal İşçileri Tüketim Kooperatifi’nin (METAL-KOOP) Olağan Genel Kurulu 31 Mart 2018 tarihinde yapıldı.
Büyük Anadolu Ereğli Otel’de gerçekleştirilen genel kurulda, Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan Divan Başkanlığına seçildi.
Başkanımız Ercan, yaptığı konuşmada, Metal Kooperatiflerinin, sendikamız tarafından ülke genelinde 5 bölgede kurulduğunu hatırlatarak, “bunlardan dördü, çeşitli gerekçelerle devamlılık gösteremeyerek kapatıldı. İlçemizdeki Metal-Koop ise bu yıl, kuruluşunun 26 yılına girdi. Kurulduğu yıldan itibaren üyelerinin desteği ile bölgemizdeki marketlerle rekabet edebilen Metal-Koop, yönetimlerinin beceri ve uyguladıkları satış politikalarıyla da her zaman ‘denge olmayı başardı. Bu vesileyle, üyelerimize ve Ereğli halkına uzun yıllar hizmet vermesini sağlayan yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. Yeniden göreve seçilecek arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz” dedi.
Genel kurula katılan Erdemir Vakfı Başkanı Murat Kayıkçı da yönetim kurulunu kutladığını belirtti.

ÖZDEMİR GÜVEN TAZELEDİ
Kooperatifin mali ve faaliyet raporları okunarak, oybirliği ile kabul edilen genel kurulda yapılan seçimlerde mevcut başkan Erdal Özdemir güven tazelerken, yönetiminde ise Zafer Karaşen ile Serkan Yalpur yer aldı. Kooperatifin denetim kurulu üyeliklerin ede Murat Gür ile Aytaç Ayyılmaz seçildiler.
Seçimlerin ardından Başkan Özdemir, üyelere hitaben teşekkür konuşması gerçekleştirdi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git