GÜLÜÇ’TE AÇILIŞLAR

GÜLÜÇ’TE AÇILIŞLAR
4 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 1.200 kez okundu.
Reklam

Gülüç Beldemizde, Türk Metal Sendikamızca yaptırılan üst geçit ile akaryakıt istasyonu, 4 Mayıs tarihinde törenlerle hizmete açıldı.

Türk Metal Genel Başkanımız Pevrul Kavlak, Gülüç kavşağında hizmete giren OPET Akaryakıt İstasyonunun açılışındaki konuşmasında, sendikaların görevlerinin yalnızca imza atmak olmadığını üyelerine ekonomik ve sosyal çalışmalarla da hizmet ettiğini söyledi.

Kavlak. Daha sonra Ereğli-İstanbul karayolu üzerinde yapılan üst geçidin açılışındaki konuşmasında da, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın beldede güzel hizmetlere imza attığını savunarak, şöyle dedi:

“Sendikaların görevi sadece toplu sözleşme imzalamak değil, bulundukları bölgeye bir değer katmaktır. Gökhan Başkan takip ettiğimiz bir başkan. Gülüç’e güzel işler kattı. Böyle bir eseri bölgemize kazandırdık, kendisine de teşekkür ediyorum. Gülüç Bir Avrupa şehri gibidir. İş icabı yurt dışına gidiyoruz ve samimiyetimle söylüyorum; bu kenar (Gülüç Irmağı ile karayolu arasında kalan kısım) 1,5 sene sonra Paris’teki gibi olacak. Bu havayı vermiş. Kendisine teşekkür ediyorum.”

DEMİRTAŞ: ONURLU VE GURURLUYUZ
Başkan Demirtaş da, çalışmalarda kanunsuz ve yasal olmayan bir işleri bulunmadığına dikkat çektiği konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Gülüç halkına seçimde ne söz verdiysek yerine getirdik. Halkımıza hizmet etmekten onurlu ve gururluyuz. Sendikamızın bize bölgemizin en güzel modern üst geçidini kazandırdı. Genel Başkan Kavlak ve ekibine teşekkür ediyorum. Petrol ofisinin de açılışını yaptık. Burası açılmaz, kanunsuz, yasal olmadıklarını söylediler. Kötü emellerine ulaşamadılar. Biz kanunsuz, yasal olmayan hiçbir işte yokuz. Allah’ın izniyle çıktığımız yolda ilkeli ve dürüst hareket ediyoruz, Gülüç halkına da adam gibi hizmet edeceğiz.”

Üst geçidin açılış kurdelesi, yapılan dua ve kesilen kurbanın ardından protokol üyeleri tarafından kesildi.

Açılışlara, Genel maden İşçileri Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Metal Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Odabaş, Şube Başkanımız Metin Ercan, Gülüc Belediye Meclis Üyeleri, Türk Metal şube yöneticilerimiz,METAL-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir,  Erdemir işçileri ile kalabalık Gülüç halkı katıldı.

     .

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git