TSO BAŞKANI KELEŞ’E ZİYARET

TSO BAŞKANI KELEŞ’E ZİYARET
24 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 761 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, 24 Mayıs tarihinde, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş’i ziyaret etti.

Başkanımız Ercan, göreve seçilen Keleş ve yönetimini kutlayarak, başarı dileğinde bulundu.

Ticaret ve Sanayi Odalarının, bulundukları bölgenin ekonomik anlamda en önemli kuruluşları olduğunu belirten Başkanımız Ercan, şöyle konuştu:

“Bu anlamda Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasını önemsiyoruz. İlçemizin geleceğine yönelik yapılacak çalışmalarda birlikte hareket edeceğiz. Başkanlık görevine seçilen Sayın Keleş başta olmak üzere yönetim kurulunu, Meclis Başkanı Sayın İlhan Yazıcı’yı ve meclis üyelerini kutluyor, başarılar diliyoruz.”

Başkanımız Ercan’ın, sözleşme görüşmeleri devam eden TAT Metal AŞ’ ile ilgili bilgiler aktardığı Keleş de, “Türk Metal Sendikası ülke genelinde olduğu gibi bölgemizin de en güçlü işçi örgütü. Önce diyalog anlayışıyla çıktığımız yolda, Türk Metal ile sürekli istişarelerimiz olacak. Bu arada, TAT Metal AŞ’deki görüşmelerin bir an önce olumlu neticelenmesini diliyoruz. Bu konuda üzerimize düşecek çalışmaları yapmaya hazırız” dedi.

Başkanımız Ercan’ın, günün anısına içinde 4 adet kahve fincanı bulunan Türk Metal logolu takım hediye ettiği ziyarete Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlanma Sekreterimiz Soner Uslubaş, Şube Eğitim Sekreterimiz Mehmet Karakaya ile Ereğli TSO Başkan Yardımcıları Ahmet Türk, Serdar Bakkaloğlu ve yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git