ERDEMİR’DEKİ ÜYELERİMİZLE BAYRAMLAŞTI

ERDEMİR’DEKİ ÜYELERİMİZLE BAYRAMLAŞTI
20 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 1.131 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, Erdemir’deki üyelerimizle bayramlaştı.

Başkanımız Ercan, 17-18 Ağustos tarihlerinde girdiği fabrikada sırasıyla; Demir Üretim Direktörlüğü, Sinter Hammadde ve Maniplasyon İsletme ve Bakım grubu çalışanları, 1 ve 2.Sıcak Haddehane, Sürekli Dökümler, Çelikhane, Hadde Atelyeleri, Nakliyat, Oto Bakım Grubu, 1 ve 2.Soğuk Haddehane İsletme ve Bakım, Enerji Üretim ve Dağıtım, Atelyelere bağlı  Mekanik Bakım, Elektrik Bakım, Elektronik Otomasyon Müdürlüğü, Refrakter, Hadde Atelyeleri, Ambarlama ve Sevkiyat Müdürlüğü, 2. Yüksek Fırın bölgesinde çalışan üyelerimizi ziyaret ederek Ramazan Bayramlarını kutladı.

Başkanımız Ercan, Türk Metal Liderimiz Pevrul Kavlak’ın Bayram mesajını ilettiği üyelerimizin bayramını kutlarken, “bayram süresince tatil yapacak arkadaşlarımıza sağlıklı ve mutlu bayram geçirmelerini diliyorum. Yine bu sürede mesaide olacak arkadaşlarımıza da kazasız belasız çalışma ortamı dileğiyle Bayramlarını kutluyorum” dedi.

Başkanımızın bayram ziyaretlerinde; Şube yöneticilerimiz ile iş yerleri temsilcilerimiz de hazır bulundu.

Üyelerimiz de, ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, Başkanımız Ercan ve yöneticilerimizin bayramını kutladılar.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git