KAYMAKAMIMIZDAN İADE ZİYARETİ

KAYMAKAMIMIZDAN İADE ZİYARETİ
20 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 612 kez okundu.
Reklam

Karadeniz Ereğli Kaymakamımız Sayın İsmail Çorumluoğlu, 20 Kasım tarihinde Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan’ı ziyaret etti.

Kaymakamımız Çorumluoğlu, iade niteliğindeki ziyaretinde yaptığı konuşmada, 3 Kasım’da gerçekleştirilen 11. Genel Kurulumuzda göreve yeniden seçilmesinden dolayı Başkanımız Ercan ve Yönetim Kurulu Üyelerimize ‘Hayırlı olsun’ diyerek, şunları kaydetti:

“Bu ziyaretlerde hem kabul hem de iadede biraz zorlanıyoruz. Dolayısıyla hem size ‘hayırlı olsun’ diyelim hem de iade şeklinde olsun istedim. Yönetimdekilere, işçi kardeşlerimize Allah hayırlı etsin. Bu seçim demokrasinin bir sonucudur. Katılamadığım kongrenizin huzur ve sükunet içinde geçmesi, yeni yönetimin göreve başlaması son derece önemlidir. İl, ilçe, siz ve işçilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum.”

Başkanımız Ercan da, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür ettiği Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu’na, sendikamız ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı.

Ziyarette, Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlanma Sekreterimiz Turgay Kavak, Şube Eğitim Sekreterimiz Birol Onay, İş Yeri Baş Temsilcisi Altan Kalfa ile iş yerleri temsilcileri hazır bulundu.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git