BAŞKANIMIZ BİLGİLENDİRMELERİ TAMAMLADI

BAŞKANIMIZ BİLGİLENDİRMELERİ TAMAMLADI
23 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 654 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan, ERDEMİR, ERSEM VE TAT METAL AŞ’deki iş yerleri ziyaretlerini tamamladı.

Başkanımız, Beraberinde Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz, Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlanma Sekreterimiz Turgay Kavak, Şube Eğitim Sekreterimiz Birol Onay’ın da katıldığı ziyaretlerde; Soğuk Haddehaneler Direktörlüğü İşletme ve Bakım Grubu,Hadde Atölyeleri Müdürlüğü Taşlama Atölyesi, Sıcak Haddehaneler Direktörlüğü, Atölyeler Bakım Direktörlüğü, Mekanik Bakım Müdürlüğü,Elektrik Bakım Müdürlüğü ve Elektronik Otomasyon Müdürlüğü, Demir Üretim Direktörlüğü çalışanı üyelerimize, genel kurulumuzdaki desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Üyelerimizle sohbetlerde de bulunan Başkanımız Ercan, Erdemir ile devam eden 27. Dönem Toplu İş Sözleşmesinde gelinen nokta hakkında da bilgilendirdi.

Başkanımız Metin Ercan, üyelerimize çalışma ve aile yaşamlarında sağlık ve huzur dileğinde bulundu. Ziyaretlerde, İş Yerleri Baş Temsilcisi Altan Kalfa ile İş Yeri Temsilcileri de hazır bulundu.

ERSEM VE TAT METAL ZİYARETLERİ

Diğer yandan, Şube Başkanımız Ercan, Erdemir bünyesindeki ERSEM ile TAT Metal AŞ’deki üyelerimizi de ayrı ayrı ziyaret etti.

Başkanımız, üyelerimizle görüş alışverişinde bulunduğu ziyaretlerde, 11. Genel Kurulumuzda gösterdikleri birliktelik ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkanımız Sayın Metin Ercan, ayrıca göreve atanan ERSEM İşletme Müdürü Abdullah Çetiner’e de ziyarette bulunarak tebrik etti.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git