MHP’DEN SENDİKAMIZA ZİYARET

MHP’DEN SENDİKAMIZA ZİYARET
7 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 783 kez okundu.
Reklam

Türk Metal Şube Başkanımız Metin Ercan’ı, MHP İlçe Başkanı Ramhan Demirtürk. Ereğli Belediye Başkan Adayı Talat Şeker ve Gülüç Belediye Başkan Adayları Tarık Semiz ile birlikte ziyaret etti.

Demirtürk, 6 Şubat tarihinde gerçekleştirdikleri ziyarette, Türk Metal’in, Türkiye ve dünyanın önde gelen güçlü emek kuruluşlarından olduğunu, bunun Ereğli’de de görüldüğünü söyledi.

Ereğli belediye Başkan Adayı Şeker de, Erdemir ile süren 27. Dönem Toplu İş Sözleşmesi sürecini yakından takip ettiklerini, yapılan görüşmelerle de bir yere gelindiğini bildiklerini belirterek, 31 Mart seçimlerinde işçi desteğini beklediklerini ifade etti.

Gülüç Adayı Semiz de, beldede çok sayıda Erdemir işçisinin ikamet ettiğini, MHP olarak her zaman Türk Metal’in yanında olmayı sürdüreceklerini kaydetti.

Başkanımız Ercan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, partiye ve adaylara başarı dileğinde bulundu. Başkanımız, bu seçimlerde her siyasi parti ve adaya eşit mesafede duracaklarını da sözlerine ekledi.

Şube Sekreterimiz Yakup Yılmaz ve Şube Mali Sekreterimiz Hakan Eskibina’nın hazır bulunduğu ziyarette, MHP heyeti ile hatıra fotoğrafı çektirildi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git