BAŞDANIŞMAN ORUÇ KUTLADI

BAŞDANIŞMAN ORUÇ KUTLADI
15 Mart 2019 tarihinde eklendi, 701 kez okundu.
Reklam

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, 27. Dönem Toplu İş Sözleşmesinden dolayı 12 Mart’ta Sendikamıza kutlama ziyaretinde bulundu.

Oruç, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ereğli belediye Başkan Adayı Erol Şahin, partinin belediye meclis üyesi adayları, Kadın ve Gençlik Kolları ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, “Ereğli’nin kalbinin Türk Metal ile attığını” söyledi.

Türk Metal’in, ilçenin en büyük sevil toplum kuruluş olduğunu belirten Başdanışman Oruç, şöyle dedi:

“Ereğli’nin kalbi Türk Metal’le atıyor. Buranın en büyük sivil toplum kuruluşusunuz. Anlaşmayla sonuçlanan sözleşmeden dolayı ziyaret ederek tebrik etmek istedik. Ereğli üretimin, sanayinin, emeğin, alın terinin kenti. Siz de burada siz de burada vakur ve güzel bir şekilde süreci yürütüyorsunuz. Sayın Cumhurbaşkanımız da, üretimi ve işçisi ile burayı yakından izliyor. Erdemir buradaki çalışma hayatının gerçekten de en büyük garantisi. Dolayısıyla buranın istihdam anlamında daha da ileriye gitmesi için, şirkette işçinin hakkını Türk Metal olarak çok güzel savundunuz.  Bu vesileyle em tanışma, hem tebrik etmek, hem de Sayın Cumhurbaşkanımızın ilçemize ziyaretiyle ilgili sizi davet etmek istedim.”

AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Şahin de, gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesinden dolayı başta Sayın Genel Başkanımız Pevrul Kavlak Olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Odabaş, Şube Başkanımız Metin Ercan ile emeği geçenleri kutladığını bildirdi.

Başkanımız Ercan da, Başdanışman Oruç ve AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’in sendikamıza yönelik güzel sözleri dolayısıyla ‘canı gönülden’ teşekkür ederek, yaşanan sözleşme süreciyle ilgili detaylı bilgiler verdi.

Etiketler:

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git